Výbava

Exteriér

Vysúvacie ostrekovače svetlometov

Vysúvacie ostrekovače čistia predné svetlomety (k dispozícii v LED verzii) silným prúdom vody, a tým zabezpečujú ich maximálny výkon aj za zlého počasia.

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny

Príplatkové 18-palcové zliatinové disky kolies dodávajú modelu Levorg ešte štýlovejší vzhľad a vďaka vyššej priľnavosti zlepšujú aj jeho jazdné vlastnosti.

Elektricky ovládané posuvné a vyklápacie strešné okno

Veľké strešné okno, zasúvajúce sa dovnútra strechy, s manuálne ovládanou roletkou poskytuje panoramatický výhľad z vozidla a prináša čerstvý vzduch pre cestujúcich.

Dve koncovky výfuku

Pri pohľade na dve koncovky výfuku, umiestnené po jednej na každej strane čiernej spodnej časti zadného nárazníka, nikto nezapochybuje o športovej povahe modelu Levorg.

LED diódové zadné združené svetlá

LED diódové zadné združené svetlá dodávajú modelu Levorg eleganciu a zvyšujú jeho viditeľnosť. Obsahujú LED diódové koncové a brzdové svetlá, zadné hmlové svetlá, smerové svetlá a cúvacie svetlá.

Bezkľúčový vstup a štartovanie tlačidlom

Stačí mať pri sebe diaľkový ovládač a predné dvere alebo batožinový priestor môžete odomknúť jednoduchým uchopením kľučky a motor naštartovať stlačením tlačidla. A pomocou 5-miestneho kódu môžete odomknúť, aj keď diaľkový ovládač nemáte pri sebe.

Príďte otestovať model Levorg
Interiér

Asistent diaľkových svetiel (HBA)

Asistent diaľkových svetiel v modeli Levorg zlepšuje viditeľnosť a zvyšuje bezpečnosť pri jazde v noci tým, že automaticky zapína alebo vypína diaľkové svetlá podľa aktuálnej situácie.

Výškovo a hĺbkovo nastaviteľný volant

Výškovo a hĺbkovo nastaviteľný volant vám umožní nájsť si tú najkomfortnejšiu polohu na šoférovanie.

Vyhrievanie sedadiel

Za veľmi chladných dní v modeli Levorg určite oceníte nastaviteľnú funkciu vyhrievania na sedadle vodiča aj spolujazdca.

Nabíjací USB konektor (vpredu aj vzadu)

Cestujúci na predných aj zadných sedadlách majú k dispozícii ľahko prístupné USB konektory, vďaka ktorým môžu mať svoje prenosné elektronické zariadenia vždy plne nabité a pripravené na použitie.

Zadná lakťová opierka s držiakom na nápoje

Aj na zadných sedadlách si môžete vychutnať komfort vďaka lakťovej opierke, ktorá sa sklápa nadol z operadla zadného sedadla.

Systém spätnej kamery

Systém spätnej kamery vám dáva dokonalý prehľad pri cúvaní. Na displeji sa zobrazujú vodiace čiary, ktoré vám pomôžu odhadnúť dráhu vozidla a posúdiť vzdialenosť od okolitých objektov.

Volant v tvare D

Na to, aby sme volantu venovali toľko pozornosti, sme mali dobrý dôvod – volant má predsa najväčší vplyv na vzrušujúci pocit z vedenia vozidla. Športový volant v tvare D sa v modeli Levorg príjemne drží a ľahko sa s ním manipuluje.

SUBARU STARLINK (*1)

Informačno-zábavný systém SUBARU STARLINK (*1), ktorý funguje ako smartfón zabudovaný do vozidla, vám poskytne prístup k internetovým rádiám, zábavným aplikáciám a mnohým ďalším funkciám. Ovládať ho môžete pomocou 7-palcovej centrálnej dotykovej obrazovky, pripomínajúcej tablet, alebo pomocou ovládacích prvkov na multifunkčnom volante či hlasovým ovládaním, reagujúcim aj na povely vyslovené v podobe jednoduchej vety (*2). Ak v rádiu nenájdete svoju obľúbenú hudbu, pomocou USB konektora alebo audiovstupu AUX môžete pripojiť svoj iPhone (*3), smartfón alebo iný prenosný hudobný prehrávač.

Multifunkčný displej

Tento displej, umiestnený tak, aby ste naň dobre videli, avšak aby vás čo najmenej rušil pri vedení vozidla, zobrazuje najrôznejšie informácie o vozidle.

Dotyková obrazovka

Pomocou dotykovej obrazovky si môžete jednoducho vyberať hudbu, rovnakým spôsobom ako na smartfóne. Po pripojení smartfónu pomocou bezdrôtového rozhrania Bluetooth® (*4) alebo USB konektora môžete voliť skladby priamo na dotykovej obrazovke.

Hlasové ovládanie (*2)

Intuitívne hlasové ovládanie (*2) dokáže porozumieť povelom v podobe fráz a dialógov, pomocou ktorých možno ovládať navigačný systém, systém telefonovania s reproduktorom a audiosystém. Túto komfortnú funkciu oceníte pri každej jazde.

Ovládacie prvky na volante

Vďaka ovládacím prvkom na volante môžete ovládať audiosystém bez toho, aby ste museli spustiť ruku z volantu. K dispozícii je tiež systém systém telefonovania s reproduktorom s rozhraním Bluetooth® (*4), ktorý sa dokáže automaticky spojiť s vaším smartfónom a umožní vám plne sa sústrediť na cestu.

*1
Za bezpečné a pozorné vedenie vozidla vždy zodpovedá vodič. Dotykovú obrazovku neobsluhujte počas jazdy. V závislosti od oblasti, kde sa nachádzate, môžu byť účtované poplatky za prenos dát.
*2
Hlasové ovládanie je kompatibilné len s vybranými jazykmi a neakceptuje všetky jazyky.
*3
Apple®, iPhone® a iPod® sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple, inc.
*4
Bluetooth®je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. America.
Príďte otestovať model Levorg