INTERIÉR A EXTERIÉR

VÝNIMOČNOSŤ V KAŽDOM SMERE

Urobte si pohodlie

Lákavý interiér vás vtiahne do skutočne pohodlnej kabíny. Luxusné prvky a príjemná technológia zabezpečujú vysoký komfort a pohodlie, zatiaľ čo dômyselné úložné priestory po celej kabíne ponúkajú praktickosť pre vaše každodenné dobrodružstvá.

Flexibilné riešenia

Život so sebou prináša rôzne potreby, a preto je dobré vedieť, že Outback ich dokáže hravo zvládnuť. Elektricky ovládané zadné výklopné dvere otvoríte jednoduchým stlačením tlačidla, čím získate okamžitý prístup k batožinovému priestoru. Vďaka tomu môžete jednoducho naložiť potrebné veci a vydať sa na cestu.

Interiér prispôsobený vašim potrebám

Uvoľnite sa a vychutnávajte. Väčšia priestrannosť, kvalitnejšie materiály a zdokonalená technológia znamenajú, že úplne nový Outback ponúka vnútri množstvo príjemných prvkov.

Možnosti prepravy batožiny

Nech už máte v pláne akékoľvek dobrodružstvo, Outback vám ho pomôže uskutočniť. Strešné nosiče ponúkajú viacero možností na uloženie batožiny na streche, praktické bočné nástupné prahy poskytujú stabilné miesto na státie pri upevňovaní batožiny a elektricky ovládané zadné výklopné dvere umožňujú bezproblémové nakladanie a vykladanie.

 

 

Intuitívna technológia poskytujúca široké možnosti

Zvládajte každý deň s ľahkosťou. Geniálny dizajn a technológia modelu Outback sú nesmierne praktické a užitočné. Prístup k všetkým týmto funkciám poskytuje 7-palcová stredová dotyková obrazovka a informačný LCD displej umiestnený medzi ukazovateľmi. O príjemný zvukový zážitok sa postará nová špičková audiosústava s 12-timi reproduktormi Harman/Kardon alebo štandardný audiosystém so šiestimi reproduktormi. Celý informačno-zábavný systém je navyše kompatibilný so smartfónmi, vďaka čomu môžete byť jednoducho stále v spojení. (*4)

Zjednotenie digitálneho obsahu ťuknutím

Zdokonalený informačno-zábavný systém Starlink (*7) zjednocuje váš digitálny obsah a poskytuje prístup k správam, cenám akcií, počasiu, aplikáciám, internetovému rádiu a ďalšiemu obsahu, ktorý vám zjednodušuje život. Vďaka zdokonaleným funkciám systému môžete prechádzať medzi položkami a používať priblíženie rovnako ako na smartfóne, a to s použitím dobre osvetlenej 7-palcovej stredovej dotykovej obrazovky s vysokým rozlíšením. Stačí si stiahnuť aplikáciu Starlink do smartfónu. K dispozícii je aj systém Mirror Link, ktorý umožňuje zrkadlové zobrazenie obrazu smartfónu na 7-palcovej stredovej dotykovej obrazovke. V spojení s novým špičkovým audiosystémom vybaveným reproduktormi Harman/Kardon je tak v úplne novom modeli Outback na dosah ruky takmer neobmedzená zábava.

VŠETKO JE O DETAILOCH

Pohodlnejšie zadné sedadlá

Celá kabína je v porovnaní s predchádzajúcim modelom priestrannejšia. Vzadu ponúka viac miesta v priestore pod kolenami a poskytuje väčšie pohodlie pre cestujúcich na zadných aj predných sedadlách. Zadné sedadlá tiež poskytujú možnosť sklopenia, vďaka čomu sú pohodlnejšie pri dlhších jazdách.

Väčšie strešné okno

Vychutnajte si otvorenejšiu atmosféru vďaka novému, väčšiemu strešnému oknu. Toto posuvné okno sa zasúva do strechy, vďaka čomu prepúšťa do kabíny viac svetla. Ponúka funkcie vyklopenia a automatického spätného pohybu.

Komfortný batožinový priestor

Vozidlo ponúka viac miesta pre váš život. Objem batožinového priestoru sa zväčšil a zmestia sa do neho až štyri 80-litrové kufre, pričom jeho podlaha je ešte rovnejšia. Vďaka zadným sedadlám sklopným v pomere 60:40 tiež môžete za okamih zmeniť konfiguráciu sedadiel, a tak podľa potreby prevážať veľké predmety spolu s cestujúcimi.

Zvukové vstupy USB a AUX

Zapojte iPod® (*1) alebo iné mobilné hudobné zariadenie do štandardného vstupného konektora AUX a USB a môžete počúvať svoju hudbu cez audiosystém modelu Outback. Vďaka dvom vstupným slotom USB tiež môžete nabíjať dve zariadenia naraz. (*2)

Zadná kamera

Na obrazovke sa zobrazuje aj obraz zo zadnej kamery, ktorá má v záujme lepšej viditeľnosti rozšírený uhol snímania. Zmenilo sa tiež umiestnenie kamery, vďaka čomu má vodič k dispozícii centrovanejšie a prirodzenejšie zobrazenie.

Dotyková obrazovka

Dotyková obrazovka poskytuje praktický spôsob na výber hudby rovnako ako na smartfóne. Stačí pripojiť smartfón cez rozhranie Bluetooth® (*5) alebo port USB a môžete si vybrať hudbu priamo na dotykovej obrazovke.

Podrobná navigácia

Podrobné navigačné pokyny sa teraz zobrazujú na informačnom LCD displeji umiestnenom medzi ukazovateľmi, vďaka čomu máte k dispozícii údaje o správnom smere bez toho, aby ste sa museli pozrieť nabok na obrazovku navigačného systému.

Rozpoznávanie hlasu

Pomocou funkcie jednorazového rozpoznávania hlasu (*6) môžete ovládať systém vyslovením jednoduchého povelu, napríklad CALL Pavol (CALL = zavolať). Povely môžete podľa potreby zadávať aj pomocou dotykovej obrazovky alebo tlačidiel na volante.

Podsvietené ukazovatele

Modré podsvietenie ukazovateľov zaisťuje lepšiu viditeľnosť. Medzi ukazovateľmi je umiestnený informačný LCD displej zobrazujúci užitočné informácie, ako sú napríklad podrobné navigačné pokyny, upozornenie na prichádzajúci hovor alebo dokonca kompas.

Jednoduché ovládanie

Informačno-zábavný systém sa používa jednoducho vďaka intuitívnej navigácii. Je vybavený veľkou 7-palcovou stredovou dotykovou obrazovkou, ktorá neunavuje oči a obsahuje jednoduché a ľahko rozpoznateľné ikony.

Audiosystém Harman/Kardon

Outback je vybavený špičkovým audiosystémom s najmodernejšou technológiou Green Edge značky Harman/Kardon. Tento systém obsahuje 12 reproduktorov Harman/Kardon a zdokonalenú akustiku poskytujúcu sýtejší zvuk.

Skrinka na stredovej konzole

Skrinka na stredovej konzole sa zväčšila a zmestí sa do nej viac diskov CD. Je navyše vybavená aj špeciálnymi držiakmi na mince, kartu a pero.

Praktický bočný nástupný prah

Na boky modelu Outback sme umiestnili praktické bočné nástupné prahy, z ktorých môžete na strechu bezpečne upevniť bicykel alebo kanoe.

Osvetlenie

Modré osvetlenie vytvára v interiéri modelu Outback zaujímavú, sofistikovanú atmosféru. Toto príjemné modré svetlo je použité aj na vyťahovacom držiaku na nápoje a skrinke na konzole, vďaka čomu ich možno ľahšie nájsť v tme.

Strešné nosiče

Vďaka odolným strešným nosičom je prevážanie ďalších predmetov hračkou. Úplne nový Outback vám ponúka množstvo spôsobov, ako to zvládnuť. (*3)

SUBARU STARLINK

Systém SUBARU STARLINK poskytuje bezpečný prístup k internetovému rádiu, aplikáciám a ďalšiemu obsahu cez praktickú kapacitnú dotykovú obrazovku, multifunkčný prepínač na volante alebo hlasové ovládanie.

*1
Apple®, iPhone® a iPod® sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple, inc.
*2
Za bezpečnú a pozornú jazdu je vždy zodpovedný vodič. Nepoužívajte mobilný telefón pri riadení vozidla.
*3
Naloženie batožiny na strechu sa vyžaduje kúpa základného strešného nosiča a nadstavca.
*4
Za bezpečnú a pozornú jazdu je vždy zodpovedný vodič. Neobsluhujte dotykovú obrazovku pri riadení vozidla.
*5
Bluetooth® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. America.
*6
Funkcia rozpoznávania hlasu je kompatibilná len s vybranými jazykmi a nefunguje so všetkými jazykmi.
*7
Za bezpečnú a pozornú jazdu je vždy zodpovedný vodič. Neobsluhujte dotykovú obrazovku pri riadení vozidla. V závislosti od oblasti sa môže účtovať poplatok za dátovú komunikáciu.
Príďte otestovať model Outback