Výbava

Exteriér

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny

Viaclúčové 18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny majú robustný vzhľad exkluzívny pre Outback a aerodynamický dizajn zvyšujúci hospodárnosť. Spolu s vysokovýkonnými pneumatikami 225/60R18 sú atraktívnym doplnkom modelov Outback 2.0D-S a 2.5i-S.

17-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny

Modely Outback 2.0D a 2.5i môžu byť vybavené elegantnými 17-palcovými diskami kolies s 5-timi dvojitými lúčmi v kombinácii s pneumatikami 225/65 R17.

Svetlomety typu LED s automatickým vyrovnávaním výšky

Pri zapnutí týchto svetlometov získate okamžite maximálne osvetlenie. Vďaka funkcii automatického vyrovnávania výšky sa svetlomety vždy nastavia tak, aby boli nasmerované v správnom uhle a poskytovali optimálnu viditeľnosť. Sú tiež vybavené funkciou uvítacieho osvetlenia, ktorá automaticky zapne svetlomety pri nastupovaní a vystupovaní z vozidla, a tak vám umožňuje bezpečnú orientáciu aj v tme.

Vysúvacie ostrekovače svetlometov

Vysúvacie ostrekovače využívajú vysokotlakový prúd kvapaliny na čistenie svetlometov a udržanie ich maximálneho výkonu aj v zlom počasí.

Predné hmlové svetlá

Tieto účinné svetlá vytvárajú menej odleskov v hmle, čím prispievajú k vyššej bezpečnosti, a zároveň sú užitočné aj ako svetlá na denné svietenie.

Automatické stierače čelného skla s dažďovým senzorom

Automatické stierače čelného skla sa zapnú pri daždi a automaticky upravujú interval stierania a rýchlosť podľa jeho intenzity.

Vyhrievané spätné zrkadlá

Veľké spätné zrkadlá sú vybavené funkciou elektrického nastavenia, sklápania a vyhrievania a ich súčasťou sú smerové svetlá typu LED. Sú tvarované tak, aby zabezpečovali nižší aerodynamický hluk a tichšie prostredie vo vnútri kabíny.

Strešné nosiče

Vďaka odolným strešným nosičom je prevážanie ďalších predmetov hračkou. Úplne nový Outback vám ponúka množstvo spôsobov, ako to zvládnuť. (*1)

Väčšie strešné okno

Vychutnajte si otvorenejšiu atmosféru vďaka novému, väčšiemu strešnému oknu. Toto posuvné okno sa zasúva do strechy, vďaka čomu prepúšťa do kabíny viac svetla. Ponúka funkcie vyklopenia a automatického spätného pohybu.

Elektricky ovládané zadné výklopné dvere

Život so sebou prináša rôzne potreby, a preto je dobré vedieť, že Outback ich dokáže hravo zvládnuť. Elektricky ovládané zadné výklopné dvere otvoríte jednoduchým stlačením tlačidla, čím získate okamžitý prístup k batožinovému priestoru. Vďaka tomu môžete jednoducho naložiť potrebné veci a vydať sa na cestu.

Strešný spojler

Sofistikovaný a aerodynamický strešný spojler modelu Outback je elegantne zakomponovaný do zadných výklopných dverí. Jeho zadná strana má čiernu farbu bez povrchovej úpravy, čo spojleru dodáva terénny vzhľad a zároveň pomáha ukryť škrabance, ktoré vznikajú pri nakladaní batožiny na strešný nosič.

Bezkľúčový prístup so štartovacím tlačidlom

Inteligentný kľúč vám umožňuje úplný prístup k vozidlu bez použitia tradičného kľúča. Na zamknutie alebo odomknutie predných alebo zadných výklopných dverí stačí chytiť dverové kľučky. Motor naštartujete stlačením tlačidla. S použitím 5-miestneho kódu PIN môžete vstúpiť do svojho Subaru dokonca aj bez inteligentného kľúča.

EXTERIÉR / PRVKY VÝBAVY

 • » Svetlomety s automatickým zapínaním a vypínaním
 • » 17-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny
 • » 18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny
 • » Vysúvacie ostrekovače svetlometov
 • » Predné hmlové svetlá
 • » Priečne strešné nosiče
 • » Zadné hmlové svetlo
 • » Ochranná lišta nárazníka striebornej farby
 • » Strešné nosiče
 • » Sklo s UV filtrom: čelné sklo, predné a zadné bočné okná
 • » Bočné obloženie
 • » Strešný spojler
 • » Stierač zadného okna s cyklovačom
 • » Dvojitá koncovka výfuku
 • » Elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá so zabudovanými smerovými svetlami typu LED
 • » Elektricky ovládané posuvné strešné okno s nastaviteľným sklonom
 • » Tónované sklá na oknách zadných dverí, zadných bočných oknách a zadnom okne

PRISPÔSOBTE SI OUTBACK
PODĽA SVOJICH POTRIEB

S príslušenstvom Subaru si môžete Outback prispôsobiť svojim potrebám a životnému
štýlu. Zvýšte si pohodlie, rozšírte funkcie alebo prispôsobte vzhľad svojho modelu Outback s
použitím príslušenstva Subaru, ktoré je vyrobené na základe rovnakých kvalitatívnych noriem
ako vaše vozidlo Subaru.

Ak chcete ďalšie podrobnosti navštívte najbližšieho predajcu vozidiel subaru

Spodná plastová ochrana vpredu

Spodná plastová bočná ochrana

Spodná plastová ochrana vzadu

Rozšírenie blatníka

Lapač nečistôt

Nášľapný panel batožinového priestoru (plast)

Ochrana spodnej časti motora (hliník)

Základný strešný nosič

Automaticky sklopné vonkajšie spätné zrkadlo

Slnečná clona (zadná)


*1
Na naloženie batožiny na strešné nosiče sa vyžaduje kúpa základného strešného nosiča a nadstavca.
Príďte otestovať model Outback
Interiér

Bezkľúčový prístup so štartovacím tlačidlom

Inteligentný kľúč vám umožňuje úplný prístup k vozidlu bez použitia tradičného kľúča. Na zamknutie alebo odomknutie predných alebo zadných výklopných dverí stačí chytiť dverové kľučky. Motor naštartujete stlačením tlačidla. S použitím 5-miestneho kódu PIN môžete vstúpiť do svojho Subaru dokonca aj bez inteligentného kľúča.

Výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant

Nastavením výšky a miery vysunutia môžete volant nastaviť do polohy poskytujúcej maximálne pohodlie pri riadení vozidla.

Tempomat

S použitím jednodotykového tempomatu môžete nastaviť a udržiavať konkrétnu cestovnú rýchlosť, čo je praktické najmä počas dlhých jázd na nepreplnených cestách.

Podsvietené ukazovatele

Modré podsvietenie ukazovateľov zaisťuje lepšiu viditeľnosť. Medzi ukazovateľmi je umiestnený informačný LCD displej zobrazujúci užitočné informácie, ako sú napríklad podrobné navigačné pokyny, upozornenie na prichádzajúci hovor alebo dokonca kompas.

Podrobná navigácia

Podrobné navigačné pokyny sa teraz zobrazujú na informačnom LCD displeji umiestnenom medzi ukazovateľmi, vďaka čomu máte k dispozícii údaje o správnom smere bez toho, aby ste sa museli pozrieť nabok na obrazovku navigačného systému.

Osvetlenie

Modré osvetlenie vytvára v interiéri modelu Outback zaujímavú, sofistikovanú atmosféru. Toto príjemné modré svetlo je použité aj na vyťahovacom držiaku na nápoje a skrinke na konzole, vďaka čomu ich možno ľahšie nájsť v tme.

Zadná kamera

Na obrazovke sa zobrazuje aj obraz zo zadnej kamery, ktorá má v záujme lepšej viditeľnosti rozšírený uhol snímania. Zmenilo sa tiež umiestnenie kamery, vďaka čomu má vodič k dispozícii centrovanejšie a prirodzenejšie zobrazenie.

Dvojzónová automatická klimatizácia s protiprachovým filtrom

Vodič aj spolujazdec si môžu počas jazdy nastaviť rozdielnu vnútornú teplotu v kabíne vďaka dvojzónovej automatickej klimatizácii, ktorá ju dokáže regulovať podľa individuálnych potrieb.

Ovládanie pomocou dotykovej obrazovky

Dotyková obrazovka poskytuje praktický spôsob na výber hudby rovnako ako na smartfóne. Stačí pripojiť smartfón cez rozhranie Bluetooth® (*1) alebo port USB a môžete si vybrať hudbu priamo na dotykovej obrazovke.

Rozpoznávanie hlasu

Pomocou funkcie jednorazového rozpoznávania hlasu (*2) môžete ovládať systém vyslovením jednoduchého povelu, napríklad CALL Pavol (CALL = zavolať). Povely môžete podľa potreby zadávať aj pomocou dotykovej obrazovky alebo tlačidiel na volante.

Zvukové vstupy USB a AUX

Zapojte iPod® (*3) alebo iné mobilné hudobné zariadenie do štandardného vstupného konektora AUX a USB a môžete počúvať svoju hudbu cez audiosystém modelu Outback. Vďaka dvom vstupným slotom USB tiež môžete nabíjať dve zariadenia naraz. (*4)

Sedadlo vodiča s elektrickým nastavením v 8-mich smeroch (s bedrovou opierkou)

Sedadlo vodiča s elektrickým nastavením v 8-mich smeroch vám umožňuje nájsť ideálnu polohu pre jazdu.

Praktický bočný nástupný prah

Na boky modelu Outback sme umiestnili praktické bočné nástupné prahy, z ktorých môžete na strechu bezpečne upevniť bicykel alebo kanoe.

Audiosystém Harman/Kardon

Outback je vybavený špičkovým audiosystémom s najmodernejšou technológiou Green Edge značky Harman/Kardon. Tento systém obsahuje 12 reproduktorov Harman/Kardon a zdokonalenú akustiku poskytujúcu sýtejší zvuk.

Kozmetické zrkadlá s krytom a osvetlením (pre vodiča a  spolujazdca)

Vodič aj spolujazdec majú k dispozícii kozmetické zrkadlá s krytom a osvetlením.

Skrinka na stredovej konzole

Skrinka na stredovej konzole sa zväčšila a zmestí sa do nej viac diskov CD. Je navyše vybavená aj špeciálnymi držiakmi na mince, kartu a pero.

SUBARU STARLINK

Systém SUBARU STARLINK poskytuje bezpečný prístup k internetovému rádiu, aplikáciám a ďalšiemu obsahu cez praktickú kapacitnú dotykovú obrazovku, multifunkčný prepínač na volante alebo hlasové ovládanie.

Zadný vetrací systém

Na zvýšenie pohodlia pre zadných cestujúcich sú modely Outback vybavené nastaviteľnými vetracími otvormi, ktoré sú umiestnené na zadnej strane skrinky na stredovej konzole.

INTERIÉR / PRVKY VÝBAVY

 • Klimatizácia
 • » Dvojzónová automatická klimatizácia s prachovým filtrom
 • » Automatické stierače čelného skla s dažďovým senzorom
 • » Zadný vetrací systém
 • » Vyhrievané spätné zrkadlá
 • » Otvory kúrenia pre zadných cestujúcich
 • » Predné a bočné odmrazovače
 • » Odmrazovač stieračov čelného skla
 • » Elektrické vyhrievanie zadného okna s časovačom
 • Zábava a navigácia
 • » Informačno-zábavný systém SUBARU STARLINK s 6,2-palcovým farebným displejom a audiosystémom: 1 CD a 6 reproduktorov
 • » Informačno-zábavný systém SUBARU STARLINK s audiosystémom Premium (*7): 1 CD a 6 reproduktorov
 • » Informačno-zábavný systém SUBARU STARLINK s navigáciou na pamäťovej karte SD (*7) a audiosystémom: 1 CD a 6 reproduktorov
 • » Audiosystém so 6,2-palcovým farebným displejom: 1 CD a 6 reproduktorov
 • » Jeden port USB a zvukový vstupný konektor AUX
 • » Audiosystém Premium (*7): 1 CD a 6 reproduktorov
 • » Audiosystém Premium (*7) s reproduktormi Harman/Kardon: 1 CD a 12 reproduktorov
 • » Systém rozpoznávania hlasu (rečové povely a jednorazové rozpoznávanie hlasu)
 • » Ovládacie prvky audiosystému na volante
 • » Systém zadnej kamery
 • » Systém hands-free kompatibilný s technológiou Bluetooth® (*1)
 • » Dva porty USB a zvukový vstupný konektor AUX
 • » Informačno-zábavný systém SUBARU STARLINK s navigáciou na pamäť karte SD (*7) a audiosystémom Harma /Kardon+Premium: 1 CD a 12 reproduktorov
 • Ovládanie / Prístroje
 • » Výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant
 • » Radiace páčky
 • » Ukazovateľ ECO
 • » Tempomat
 • » Indikátor zmeny prevodového stupňa
 • » Hliníkové pedále
 • » Výstražná kontrolka hladiny motorového oleja
 • » Automatický systém štart-stop (zastavenie motora pri voľnobehu)
 • » 3,5-palcový plnofarebný displej LCD s elektroluminiscenčnými meracími prístrojmi
 • » 5-palcová plnofarebná obrazovka LCD vrátane displeja systému Eyesight s elektroluminiscenčnými meracími prístrojmi

*1
Bluetooth® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. America.
*2
Funkcia rozpoznávania hlasu je kompatibilná len s vybranými jazykmi a nefunguje so všetkými jazykmi.
*3
Apple®, iPhone® a iPod® sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple, inc.
*4
Za bezpečnú a pozornú jazdu je vždy zodpovedný vodič. Nepoužívajte mobilný telefón pri riadení vozidla.
*5
Predné bočné a zadné bočné okná majú funkciu automatického zatvárania a otvárania a funkciu ochrany proti privretiu (v prípade ZÁKLADNÝCH modelov len predné bočné okno na strane vodiča).
*6
Pri vystupovaní z vozidla sa zapnú bočné svetlá, koncové svetlá a svetlá evidenčného čísla vozidla.
*7
Vybavený 7-palcovým stredovým displejom VGA.
Príďte otestovať model Outback