INTERIÉR A EXTERIÉR

DÔVERUJTE MU, ROBTE ČOKOĽVEK, VYRAZTE S NÍM DO ULÍC

Vitajte vo svete, kde sa žije naplno

Zoznámte sa s úplne novým, kompletne prepracovaným modelom Impreza. Ponúka spoľahlivosť a bezpečnosť, ktorá vás nezradí, a tiež výkon, z ktorého sa vám rozbúcha srdce. Je nenahraditeľným partnerom pre všetkých milovníkov aktívneho životného štýlu. Nová Impreza vás inšpiruje k plnšiemu a radostnejšiemu životu, aby ste vyťažili viac z každého dňa a každej príležitosti.

Stále v kontakte v spojení so svetom

Žijeme v rýchlom svete. Preto v novej Impreze nájdete kompletne prepracovaný informačno-zábavný systém novej generácie, s ktorým ostanete vždy v spojení so svetom. Hlavný displej môže mať podobu 8-palcovej dotykovej obrazovky, poskytujúcej intuitívny prístup k navigačným funkciám*1 a hudobnému obsahu, kým multifunkčný displej s novým dizajnom informuje vodiča o dôležitých údajoch týkajúcich sa jazdy a vozidla. Prepojenie medzi hlavným displejom, displejom v bloku prístrojov a multifunkčným displejom prispieva ku komfortu vodiča, vyššej bezpečnosti a pôžitku z jazdy. Stále v kontakte a s prehľadom – tak možno opísať pocit, ktorý vás bude neustále sprevádzať v novej Impreze.

Svižná, všestranná a elegantná. Presne ako vy

Nová Impreza je rovnako atraktívna na pohľad aj spoza volantu. Dokonale sa v nej snúbia skvelé jazdné vlastnosti a výkon s kvalitným remeselným spracovaním a vysokou bezpečnosťou. Ponúka jednoducho zážitok pre všetky zmysly. Každý ohyb, každá plocha a každý ozdobný detail má svoj jasný, konkrétny dôvod, či už v záujme estetiky alebo funkčnosti. Stvárňuje najnovšie ponímanie dizajnu značky Subaru a je symbolom všetkého, čo kedy Impreza znamenala.

Prispôsobený aktívnemu spôsobu života

Všestranný dizajn pre všetko, čo radi robíte

Náročným ľuďom záleží na batožinovom priestore. Nová Impreza ponúka dostatok priestoru na všetko, čo potrebujete pri tom, čo radi robíte, či už ide o prácu alebo zábavu. Do jej batožinového priestoru sa napríklad vojdú najmenej 3 golfové bagy. Impreza priam nabáda, aby ste žili na maximum a naplno využili každú príležitosť. Jednoducho menej plánujte a viac si užívajte..

VŠETKO JE O DETAILOCH

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny*

Tieto disky z hliníkovej zliatiny s vysokou pevnosťou majú každý druhý lúč nalakovaný na čierno, čo im dodáva športovo-elegantný charakter.

Multifunkčný displej*

6,3-palcový multifunkčný LCD displej navrchu prístrojovej dosky poskytuje vodičovi a jeho spolucestujúcim užitočné informácie v prehľadnej forme. Keď je v činnosti navigačný systém, na multifunkčnom displeji sa pred križovatkami a odbočkami zobrazujú podrobné navigačné pokyny.

Cúvacia kamera *

Umožní vám s prehľadom manévrovať aj v tesných priestoroch. Keď zaradíte spiatočku, na hlavnom displeji sa zobrazí živý farebný obraz z kamery spolu s vodiacimi čiarami, ktoré vám pomôžu pri parkovaní.

Displej v bloku prístrojov*

Plnofarebný LCD displej v bloku prístrojov má teraz väčšiu uhlopriečku (4,2 palca). Vďaka svojej polohe umožňuje vodičovi rýchlo získať prehľad o dôležitých informáciách bez toho, aby musel nadlho spúšťať zrak z cesty.

Predné sedadlá

Nová Impreza má prepracované, elegantné predné sedadlá, poskytujúce lepšiu oporu, vyšší komfort a pocit bezpečia.

SUBARU STARLINK *1

Systém SUBARU STARLINK*1 poskytuje bezpečný prístup k internetovým rádiám, aplikáciám a ďalším službám prostredníctvom dotykovej obrazovky alebo hlasových povelov.

APPLE CARPLAY A ANDROID AUTO™

Pomocou technológií Apple CarPlay*3 a Android Auto*2 môžete vo vozidle používať svoje obľúbené aplikácie. Vďaka funkcii rozpoznávania hlasu to môžete robiť bez toho, aby ste spustili ruky z volantu, takže sa môžete stále plne sústrediť na bezpečné vedenie vozidla.

*
Voliteľná výbava
*1
Za bezpečnú a pozornú jazdu je vždy zodpovedný vodič. Neobsluhujte dotykovú obrazovku počas jazdy. V závislosti od oblasti, kde sa nachádzate, môžu byť účtované poplatky za prenos dát.
*2
Android™ a Android Auto™ sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.h krajinách.
*3
Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a iných krajinách.
Príďte si vyskúšať Subaru Impreza