Impreza

6,2 l / 100 km
385 l / 1 310 l
od 19 990 €
Modelová rada
Impreza 1.6i EyeSight
od 19 990 EUR
Impreza 1.6i-S EyeSight
od 25 490 EUR

Zoznámte sa s úplne novým, kompletne prepracovaným modelom Impreza. Ponúka spoľahlivosť a bezpečnosť, ktorá vás nezradí, a tiež výkon, z ktorého sa vám rozbúcha srdce. Je nenahraditeľným partnerom pre všetkých milovníkov aktívneho životného štýlu. Nová Impreza vás inšpiruje k plnšiemu a radostnejšiemu životu, aby ste vyťažili viac z každého dňa a každej príležitosti.

Vkus a komfort Nová Impreza prechádza v oblasti kultivovanosti na vyššiu úroveň.

Nová Impreza prechádza v oblasti kultivovanosti na vyššiu úroveň. O tomto výraznom posune vpred vás presvedčí tichý interiér, plný ladne tvarovaných plôch a pedantne vypracovaných detailov. Impreza ostáva verná športovo-elegantnému dizajnu, no jej interiér teraz pôsobí priestrannejšie. Všetci cestujúci si v novej Impreze určite užijú dostatok priestoru na predných aj zadných sedadlách – dokonca aj počas dlhých ciest.

Žite plný život Kamkoľvek idete a čokoľvek robíte, vždy sa môžete spoľahnúť na bezpečnosť a praktickosť novej Imprezy.

Kamkoľvek idete a čokoľvek robíte, vždy sa môžete spoľahnúť na bezpečnosť a praktickosť novej Imprezy. Vďaka unikátnym technológiám z dielne Subaru dokáže Impreza poskytnúť maximálny komfort a pocit bezpečia vodičovi aj jeho spolucestujúcim. Ako spoľahlivý partner vám Impreza dodá sebaistotu bez ohľadu na to, čo vás na ceste postretne.

Všestranný dizajn pre všetko, čo radi robíte Náročným ľuďom záleží na batožinovom priestore. Nová Impreza ponúka dostatok priestoru na všetko.

Náročným ľuďom záleží na batožinovom priestore. Nová Impreza ponúka dostatok priestoru na všetko, čo potrebujete pri tom, čo radi robíte, či už ide o prácu alebo zábavu. Do jej batožinového priestoru sa napríklad vojdú najmenej 3 golfové bagy. Impreza priam nabáda, aby ste žili na maximum a naplno využili každú príležitosť. Jednoducho menej plánujte a viac si užívajte.

Maximálna bezpečnosť Subaru je lídrom v oblasti asistenčných jazdných technológií

V spoločnosti Subaru veríme v CELKOVÚ BEZPEČNOSŤ. Jej dôležitou súčasťou sú protikolízne bezpečnostné technológie, ktorých úlohou je predchádzanie samotným nehodám. Preto sme vytvorili špičkový asistenčný systém Subaru EyeSight. Systém EyeSight slúži ako druhý pár očí, ktorý sleduje cestu pred vozidlom.

Motor BOXER Len veľmi málo vozidiel jazdí s takou istotou a príkladnou odozvou ako Subaru

Len veľmi málo vozidiel jazdí s takou istotou a príkladnou odozvou ako Subaru, pričom hlavný dôvod nájdeme pod kapotou - SUBARU BOXER motor. Vďaka unikátnej konštrukcii sú valce umiestnené po obidvoch stranách kľukového hriadeľa v uhle 180 stupňov proti sebe, a tak je profil nižší a plochejší ako u motorov odlišnej konštrukcie.

Stále v komtakte Žijeme v rýchlom svete. Preto v novej Impreze nájdete kompletne prepracovaný informačno-zábavný systém

Žijeme v rýchlom svete. Preto v novej Impreze nájdete kompletne prepracovaný informačno-zábavný systém novej generácie, s ktorým ostanete vždy v spojení so svetom. Hlavný displej môže mať podobu 8-palcovej dotykovej obrazovky, poskytujúcej intuitívny prístup k navigačným funkciám a hudobnému obsahu, kým multifunkčný displej s novým dizajnom informuje vodiča o dôležitých údajoch týkajúcich sa jazdy a vozidla.