INTERIÉR A EXTERIÉR

DÔVERUJTE MU, ROBTE ČOKOĽVEK, VYRAZTE S NÍM DO ULÍC

Zladený s mestom,
zvnútra i zvonku

Podľa odvážnych rozšírení blatníkov a elegantného aerodynamického profilu na prvý pohľad rozpoznáte, že Subaru XV je moderný crossover. Ušľachtilé línie a záhyby karosérie tohto vozidla zlepšujú jeho aerodynamické vlastnosti, a tým aj spotrebu paliva, zatiaľ čo dopredu naklonené čelné sklo mu dodáva agresívnejší vzhľad a zlepšuje viditeľnosť. Subaru XV je spojením skutočných praktických vlastností a štýlového dizajnu.

Všetko na dosah ruky

V kabíne modelu Subaru XV s ergonomickým usporiadaním ovládacích prvkov sedíte v centre diania. Informácie a zábava sú vždy na dosah – na špičkovom multifunkčnom displeji môžete monitorovať trakciu a sledovať spotrebu paliva. Dostupnosť týchto informácií v spojení s vyvýšenou polohou pri sedení a otvoreným výhľadom vám dodávajú väčšiu istotu, že máte všetko pod kontrolou.

Veľkorysý priestor

Po nasadnutí do vozidla Subaru XV budete mať pocit, akoby bol svet okolo vás o niečo priestrannejší. Ako prvé si všimnete, že spolujazdcovi a vodičovi poskytuje viac miesta v oblasti bokov, lakťov a ramien, ako ako ponúkajú iné vozidlá v tejto triede . Dlhší rázvor kolies ocenia cestujúci na zadných sedadlách, ktorí vďaka tomu získali viac miesta na nohy. K väčšiemu pohodliu prispieva všetko od sedadiel zvýraznených športovou sieťovinou až po prepracované vnútorné vybavenie mäkké na dotyk. V kabíne vozidla Subaru XV sa budete cítiť príjemne aj pri jazde preplneným mestom.

Prispôsobený aktívnemu spôsobu života

Inteligentné prepravné riešenia

Nové SUBARU XV ponúka okrem radosti z jazdy aj úžasnú praktickosť. Široký, takmer štvorcový otvor piatych dverí je teraz oveľa väčší, vďaka čomu je nakladanie a vykladanie batožiny ešte jednoduchšie. Zväčšená je aj šírka vnútorného priestoru medzi podbehmi kolies. A ak potrebujete odviezť veľké predmety, môžete využiť praktické strešné lišty. Navoskujte si lyže, naleštite surfy a naolejujte bicykle – budete ich totiž potrebovať. Nové SUBARU XV má mimoriadne objemný batožinový priestor, takže si so sebou môžete všade vziať všetko, čo potrebujete. SUBARU XV je vždy pripravené podporiť vás pri všetkých mestských či víkendových výletoch.

VŠETKO JE O DETAILOCH

17-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny

Tieto štýlové disky kolies sú ľahké, no odolné. Vyjadrujú praktickosť a jedinečný charakter nového SUBARU XV.

Displej v bloku prístrojov

Plnofarebný LCD displej v bloku prístrojov má teraz väčšiu uhlopriečku (4,2 palca). Vďaka svojej polohe umožňuje vodičovi rýchlo získať prehľad o dôležitých informáciách bez toho, aby musel nadlho spúšťať zrak z cesty.

Cúvacia kamera *1

Umožní vám s prehľadom manévrovať aj v tesných priestoroch. Keď zaradíte spiatočku, na hlavnom displeji sa zobrazí živý farebný obraz z kamery spolu s vodiacimi čiarami, ktoré vám pomôžu pri parkovaní.

Multifunkčný displej *1

6,3-palcový multifunkčný LCD displej navrchu prístrojovej dosky poskytuje vodičovi a jeho spolucestujúcim užitočné informácie v prehľadnej forme. Keď je v činnosti navigačný systém, na multifunkčnom displeji sa pred križovatkami a odbočkami zobrazujú podrobné navigačné pokyny.

Prešívané poťahy predných sedadiel

Mimoriadne pohodlné, ergonomicky tvarované predné sedadlá zdobí atraktívne oranžové prešívanie, podčiarkujúce zábavnú stránku charakteru nového SUBARU XV.

Subaru STARLINK *1

Systém SUBARU STARLINK*1poskytuje bezpečný prístup k internetovým rádiám, aplikáciám a ďalším službám prostredníctvom dotykovej obrazovky alebo hlasových povelov.

APPLE CARPLAY A ANDROID AUTO™*2

Pomocou technológií Apple CarPlay*2 a Android Auto™*3 môžete vo vozidle používať svoje obľúbené aplikácie. Vďaka funkcii rozpoznávania hlasu to môžete robiť bez toho, aby ste spustili ruky z volantu, takže sa môžete stále plne sústrediť na bezpečné vedenie vozidla.

*1
Voliteľná výbava
*2
Android™ a Android Auto™ sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.h krajinách.
Príďte si vyskúšať Subaru XV