Výbava

Exteriér

17-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny

Tieto štýlové disky kolies sú ľahké, no odolné. Vyjadrujú praktickosť a jedinečný charakter nového SUBARU XV.

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny*1

Nové SUBARU XV okamžite rozoznáte od iných vozidiel podľa nových, atraktívnych diskov kolies. Dizajn týchto ľahkých, no odolných diskov vyjadruje jedinečný energický, živý charakter modelu SUBARU XV.

Natáčacie svetlomety (SRH)*1

Keď v noci vchádzate do zákruty, lúče predných svetlometov sa podľa natočenia volantu nasmerujú doľava alebo doprava, aby ste lepšie videli.

Zadné hmlové svetlá

Zlepšite viditeľnosť svojho vozidla zozadu za zlého počasia. Nové zadné hmlové svetlá, umiestnené v nárazníku a chránené ozdobným obkladom, dodávajú zadnej časti nového SUBARU XV štýlový, robustný vzhľad.

Strešné lišty*1*4

Strešné lišty na novom SUBARU XV sú ideálnou oporou pre všetko príslušenstvo, ktoré potrebujete pre život. Okrem potešenia z jazdy tak získate aj väčšiu mieru praktickosti.

Systém bezkľúčového vstupu so štartovacím tlačidlom*1

Inteligentný kľúč vám zaistí úplný prístup do vozidla bez použitia tradičného kľúča a umožní spúšťať motor jednoduchým stlačením štartovacieho tlačidla.

PRISPÔSOBTE SI SUBARU XV
SVOJIM PREDSTAVÁM

Každý model Subaru XV sa môže pochváliť bohatou štandardnou výbavou. S príslušenstvom
Subaru si ho však môžete dokonale prispôsobiť svojmu životnému štýlu. Zlepšite si pohodlie,
rozšírte funkcie alebo prispôsobte vzhľad svojho modelu Subaru XV s príslušenstvom Subaru,
ktoré je vyrobené na základe rovnakých kvalitatívnych noriem ako vaše vozidlo Subaru.

Ak chcete ďalšie podrobnosti navštívte najbližšieho predajcu vozidiel subaru

Lišta v mriežke chladiča (čierna/oranžová)

Živicový ochranný kryt prahu karosérie

Zadný živicový ochranný kryt

17-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny

Predný živicový ochranný kryt

Koberček, prémiový

Príďte si vyskúšať Subaru XV
Interiér

Systém bezkľúčového vstupu so štartovacím tlačidlom*1

Inteligentný kľúč vám zaistí úplný prístup do vozidla bez použitia tradičného kľúča a umožní spúšťať motor jednoduchým stlačením štartovacieho tlačidla.

Dvojzónová automatická klimatizácia*1

Prepracovaný klimatizačný systém účinne a potichu distribuuje vzduch cez výduchy s vylepšenou schopnosťou smerovať prúd vzduchu, aby ste si mohli v interiéri vychutnať komfortnejšie prostredie za každého počasia.

USB konektor a audiovstup AUX

Zapojte zariadenie iPod*2 alebo iný prenosný hudobný prehrávač do štandardného vstupu AUX alebo USB a vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu prostredníctvom audiosystému nového SUBARU XV. A ak si zvolíte výbavu s dvomi vstupmi USB*1, môžete z nich naraz dobíjať dve zariadenia.

parkovacia kamera *1

Umožní vám s prehľadom manévrovať aj v tesných priestoroch. Keď zaradíte spiatočku, na hlavnom displeji sa zobrazí živý farebný obraz z kamery spolu s vodiacimi čiarami, ktoré vám pomôžu pri parkovaní.

APPLE CARPLAY*3 A ANDROID AUTO™*2

Pomocou technológií Apple CarPlay a Android Auto™ môžete vo vozidle používať svoje obľúbené aplikácie. Vďaka funkcii rozpoznávania hlasu to môžete robiť bez toho, aby ste spustili ruky z volantu, takže sa môžete stále plne sústrediť na bezpečné vedenie vozidla.

Displej v bloku prístrojov

Plnofarebný LCD displej v bloku prístrojov má teraz väčšiu uhlopriečku (4,2 palca). Vďaka svojej polohe umožňuje vodičovi rýchlo získať prehľad o dôležitých informáciách bez toho, aby musel nadlho spúšťať zrak z cesty.

Multifunkčný displej*1

6,3-palcový multifunkčný LCD displej navrchu prístrojovej dosky poskytuje vodičovi a jeho spolucestujúcim užitočné informácie v prehľadnej forme. Keď je v činnosti navigačný systém, na multifunkčnom displeji sa pred križovatkami a odbočkami zobrazujú podrobné navigačné pokyny.

STARLINK *1

Systém SUBARU STARLINK poskytuje bezpečný prístup k internetovým rádiám, aplikáciám a ďalším službám prostredníctvom dotykovej obrazovky alebo hlasových povelov.

Elektricky ovládané a vyklápacie strešné okno*1

Nové SUBARU XV je vybavené strešným oknom, vďaka ktorému si môžu v interiéri všetci cestujúci vychutnať záplavu svetla.

Prešívané poťahy predných sedadiel

Mimoriadne pohodlné, ergonomicky tvarované predné sedadlá zdobí atraktívne oranžové prešívanie, podčiarkujúce zábavnú stránku charakteru nového SUBARU XV.

Zadná lakťová opierka*1

Interiér nového SUBARU XV ponúka komfort pre všetkých cestujúcich aj vďaka detailom, ako sú napríklad držiaky nápojov v zadnej lakťovej opierke.


*1
Voliteľná výbava
*2
Android™ a Android Auto™ sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.
*3
Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a iných krajinách.
*4
Podmienkou je zakúpenie príslušenstva na upevnenie nákladu na strešné lišty.
Príďte si vyskúšať Subaru XV