Dizajn

Evolúcia dizajnu v duchu filozofie BOLDER = ODVÁŽNEJŠÍ

​„BOLDER“ predstavuje ďalšiu vývojovú etapu dizajnovej koncepcie „Dynamic x Solid“ (dynamickosť x solídnosť). Vyjadruje typické hodnoty vozidiel SUBARU „potešenie z jazdy a pocit istoty“ v novom odvážnom štýle.

FORESTER, ktorý sa vyznačuje vynikajúcou úrovňou praktickosti a vzbudzuje dôveru ako automobil, ktorý dokáže zájsť kamkoľvek, ponúka teraz ešte vyhranenejší pohľad na svet, charakterizovaný výrazom „FIELD“ (otvorený priestor). Ten vyjadruje príjemný pocit slobody tela a mysle, aký v nás vyvoláva príroda. Zároveň prináša zušľachtené vlastnosti hodné SUV značky SUBARU a modelu FORESTER.

Dizajn exteriéru

Crystal White Pearl

LED svetlomety

Aby vás ostatní videli cez deň a aby ste vy dobre videli v noci. Štýlové LED svetlomety s funkciou stretávacích a diaľkových svetiel s automatickou reguláciou sklonu lúča a natáčaním podľa riadenia, vychádzajúce zo šesťuholníkovej masky chladiča, zdôrazňujú elegantný a solídny charakter vozidla.

18-palcové zliatinové disky kolies

Tieto 18-palcové zliatinové disky kolies s robustným dizajnom sa dodávajú s pneumatikami 225/55 R18.

<sg-lang1>Mriežka chladiča</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Mriežka chladiča

Rozšírená šesťuholníková mriežka chladiča s výrazným, štýlovým vzhľadom, v línii ktorej sa vynímajú svetlomety a svetlá do hmly, dodáva vozidlu robustný vzhľad.
<sg-lang1>LED svetlá do hmly</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

LED svetlá do hmly

Lepšia viditeľnosť v noci a zlom počasí. Okrúhle LED svetlá do hmly sú umiestnené vyššie, aby osvetľovali väčšiu plochu, pričom zdôrazňujú jazdné schopnosti a praktickosť vozidla.
<sg-lang1>Strešné lišty</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Strešné lišty

Na strešné lišty pohodlne dočiahnete vďaka stúpadlám na prahoch zadných dverí. Batožinu alebo príslušenstvo môžete bezpečne pripevniť pomocou otvorov na lano

Dizajn interiéru

Apple CarPlay*¹ a Android Auto*²

Rozhrania Apple CarPlay*¹ a Android Auto*² umožňujú používať dnešné najpopulárnejšie aplikácie. Vďaka technológii rozpoznávania hlasu môžete ovládať rôzne funkcie vozidla bez použitia rúk. To minimalizuje rozptyľujúce vplyvy pri šoférovaní a zvyšuje mieru bezpečnosti.

Batožinový priestor

Batožinový priestor so širokým otvorom a hranatým profilom uľahčuje nakladanie a vykladanie objemných predmetov, ako aj ich uloženie bez toho, aby ste ich museli nakloniť. Sklopné zadné sedadlá delené v pomere 60/40 majú operadlá optimalizované tak, aby po ich sklopení vznikla rovná plocha, ktorá uľahčuje nakladanie dlhých predmetov. Bočné steny batožinového priestoru sú navyše vyrobené z odolného materiálu, ktorý sa jednoducho čistí a na ktorom si nečistoty či škrabance ani nevšimnete. Vďaka tomu si môžete bez stresu vychutnať všetky outdoorové aktivity.

<sg-lang1>Systém monitorovania vodiča (DMS)*³</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Systém monitorovania vodiča (DMS)*³

DMS*³ je špičkový bezpečnostný systém, ktorý pomocou špeciálnej kamery a softvéru na rozpoznávanie tváre dokáže u vodiča zistiť známky únavy alebo straty pozornosti.
<sg-lang1>Prémiový audiosystém s reproduktormi Harman/Kardon</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Prémiový audiosystém s reproduktormi Harman/Kardon

Featuring Harman/Kardon’s latest technology, GreenEdge, the premium audio system includes 9 Harman/Kardon speakers and...
<sg-lang1>Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru poskytujú prístup k batožinovému priestoru pomocou jediného spínača, čo oceníte, keď budete mať plné ruky. Pomocou praktického vnútorného spínača zámku môžete zatvoriť dvere batožinového priestoru a súčasne zamknúť celé vozidlo.
<sg-lang1>Háčiky na zachytenie nákladu</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Háčiky na zachytenie nákladu

Pri používaní vozidla určite oceníte 12 V napájaciu zásuvku, spínač sklápania zadných sedadiel a háčiky na tašky v batožinovom priestore. Špeciálne háčiky umožňujú používať praktickú sieť na upevnenie batožiny.
<sg-lang1>LED osvetlenie batožinového priestoru a dverí batožinového priestoru</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

LED osvetlenie batožinového priestoru a dverí batožinového priestoru

Toto LED osvetlenie oceníte pri outdoorových aktivitách.
<sg-lang1>Odkladací box v stredovej konzole</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Odkladací box v stredovej konzole

Odkladací box v stredovej konzole ponúka dostatok priestoru na uloženie elektronických zariadení, napríklad malých tabletov. V jeho vnútri navyše nájdete praktickú 12-voltovú zásuvku.

* Pozrite sa na podmienky

*¹ Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., zaregistrovaná v USA a ďalších krajinách.
*² Android a Android Auto sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.
*³ Za bezpečnú a pozornú jazdu a za dodržiavanie dopravných predpisov je vždy zodpovedný vodič. Jazdite bezpečne a nespoliehajte sa výhradne na systém monitorovania vodiča. Funkcie systému monitorovania vodiča majú isté obmedzenia. Kompletné informácie o prevádzke a obmedzeniach systému nájdete v návode na obsluhu vozidla. Ďalšie detaily si vyžiadajte od predajcu.

*⁴ Nie sú určené na zavesenie ťažkých predmetov. Zaťažiteľnosť každého horného háčika je 3 kg. Ďalšie detaily si vyžiadajte od autorizovaného predajcu Subaru.