Dizajn

Dizajn, ktorý umocňuje hodnoty dokonalého športového auta SUBARU

SUBARU BRZ, ako dokonalé športové auto, smelo zdôrazňuje svoju jedinečnosť. Vyjadruje dizajnovú filozofiu „Dynamic x Solid“ a koncepciu „BOLDER“, ktorá túto filozofiu ďalej rozvíja.

Interiér modelu SUBARU BRZ bol vyvinutý tak, aby si vodič užil jazdu v každom ohľade. Interiér je jednoduchý, pritom mimoriadne funkčný a je navrhnutý tak, aby zintenzívnil očakávania zákazníkov týkajúce sa jazdy.

Dizajn exteriéru

WR Blue Pearl

LED svetlomety

Vďaka bifunkčným svetlometom s automatickou reguláciou sklonu a charakteristickým tvarom písmena C vás bude v modeli SUBARU BRZ dobre vidieť cez deň a zároveň vám poskytnú skvelú viditeľnosť v noci.

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny a pneumatiky

Disky kolies lakované matnou tmavosivou metalízou zaisťujú skvelý výkon, aby ste si užili športovejší a príjemnejší zážitok z jazdy na suchých aj mokrých cestách.

<sg-lang1>Zadné kombinované svetlá</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Zadné kombinované svetlá

Zjednotené zadné full-LED kombinované svetlá dodávajú zadnej časti modelu SUBARU BRZ športový vzhľad a zvýrazňujú jeho široký a stabilný dizajn.
<sg-lang1>Dvojité koncovky výfuku</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Dvojité koncovky výfuku

Športové koncovky výfuku zvládajú vyšší výkon motora, pričom sú ľahšie. Výfukové potrubie vedie priamejšie a má menej ohybov, aby bolo kratšie.
<sg-lang1>Zadný spojler „Ducktail“ v tvare kačacieho chvosta</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Zadný spojler „Ducktail“ v tvare kačacieho chvosta

Športový zadný spojler „Ducktail“, integrovaný do veka batožinového priestoru, pomáha zlepšovať aerodynamiku a zvyšuje prítlak, aby ste ...

Dizajn interiéru

Sedadlá čalúnené pravou kožou a semišom Ultrasuede®

Elegantné a športové sedadlá čalúnené pravou kožou a semišom Ultrasuede s červenými detailmi vytvárajú v kabíne luxusnú a príjemnú atmosféru.

Sklopné zadné sedadlá

Operadlá zadných sedadiel môžete prakticky sklopiť priamo z batožinového priestoru. Do plochého a širokého batožinového priestoru sa po sklopení operadiel zmestia až dva golfové vaky. Možno ho prakticky používať každý deň aj pri aktivitách v prírode.

<sg-lang1>Kožou potiahnutý volant</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Kožou potiahnutý volant

Volant s malým priemerom je potiahnutý kožou. Ľahko sa drží a zaisťuje dynamický, športový pocit z riadenia čisto športového auta.
<sg-lang1>Prístrojový panel</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Prístrojový panel

LCD displej v paneli prístrojov je usporiadaný horizontálne, čo je užitočné pri každodennej aj športovej jazde. Údaje možno odčítať okamžite a jednoduchšie, aby ste sa mohli viac sústrediť na pôžitok z jazdy.
<sg-lang1>Dvojzónová automatická klimatizácia</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Dvojzónová automatická klimatizácia

Prepracovaný, plnoautomatický klimatizačný systém vytvára príjemnejšie prostredie v interiéri. Spolujazdec a vodič si môžu nastaviť rôzne teploty podľa individuálnych preferencií.