SUBARU MIKONA Bratislava

O nás

Svet štyroch kolies a dravých pneumatík, ktoré zlepšujú pocit z jazdy, nás fascinoval vždy. Práve preto sme MIKONA. Počas nášho podnikania vo svete automobilov sme sa však dostali aj k ďalšej vášni. A tou bola rally.

PREDAJ VOZIDIEL SUBARU

Prečo práve Subaru? Pretože Subaristi sú ako rodina. Na cestách sa zdravia a vraví sa, že v ich žilách koluje špeciálna krv Subaru. Táto značka je jednoducho výnimočná. Je vždy o krok vpred a dáva si záležať na parametroch ako Bezpečnosť, jazdné vlastnosti, technológie a inovácie, ale aj ekológia. Ak chcete aj vy patriť do našej rodiny Subaru, príďte si k nám vyskúšať fantastické modely Impreza, Levorg, Subaru XV, Forester e-BOXER , či Outback .
Radi vás privítame v našej predajni Subaru na Rožňavskej ulici v Bratislave. Ak ešte stále váhate, dáme vám hneď niekoľko konkrétnych argumentov.
Subaru o bezpečnosti nehovorí len tak do vetra, všetky modely tejto značky majú najvyššie hodnotenie 5 hviezdičiek v bezpečnostných testoch EuroNCAP. Za skvelými výsledkami v testoch stojí extrémne tuhá karoséria so špeciálnymi prstencovými výstužami, ktoré chránia posádku pred nárazom z akejkoľvek strany.
Svetovým unikátom sa Subaru môže pýšiť aj na poli motorov. Autá tejto značky poháňajú horizontálne uložené ploché motory typu BOXER, ktoré majú veľmi nízke ťažisko takmer na úrovni nápravy. Vďaka tomu majú autá značky Subaru vynikajúce jazdné vlastnosti a vodič pri jazde nepociťuje takmer žiadne vibrácie. Unikátny je aj stály pohon všetkých kolies 4x4 s názvom Symmetrical AWD. Pohon všetkých kolies bol symetricky navrhnutý tak, aby imitoval motýlie krídla. Váha vozidla je teda dokonale rozložená, a to autu dodáva nadpriemernú stabilitu a ovládateľnosť na každom povrchu. V neposlednom rade vyniká Subaru oproti iným značkám vo veľkorysom výhľade z auta a k nadštandardným možnostiam sledovania okolia prispieva aj špeciálny systém EyeSight. Ide o najdokonalejší bezpečnostný systém na trhu, ktorý v sebe združuje protikolízny systém brzdenia, adaptívneho tempomatu a sledovania jazdných pruhov. V Subaru ste jednoducho v bezpečí. Príďte si to vyskúšať na vlastnej koži k nám do predajne na Rožňavskej v Bratislave.

SERVIS VOZIDIEL SUBARU

Certifikovaní technici Vďaka pravidelným komplexným školeniam pod vedním vysoko erudovaných technických školiteľov spoločnosti Subaru majú technici v servisoch Subaru vždy aktuálne poznatky o postupoch a technológiách, ktoré sú potrebné na vykonávanie údržby vášho vozidla.

Technická podpora od výrobcu Autorizované servisy Subaru majú prístup k rozsiahlym databázam poznatkov z celého sveta. Vďaka podpore od konštruktérov dokážu každý problém vyriešiť rýchlo a správne.

Špeciálne nástroje Autorizované servisy Subaru sú vybavené špeciálnymi nástrojmi, umožňujúcimi presnú diagnostiku a efektívnu opravu.
Softvérové aktualizácie Autorizované servisy Subaru vám skontrolujú a aktualizujú softvér, aby vaše vozidlo a jeho motor fungovali čo najdlhšie.

Originálne náhradné diely Náhradné diely majú vysokú kvalitu a spĺňajú prísne normy, čo zaručuje dlhú životnosť, výkon a bezpečnosť vozidla. Záruka sa vzťahuje na diely aj na prácu.

Záruka Ak údržbu vozidla zveríte autorizovanému servisu Subaru, nemusíte sa báť, že stratíte nárok na záruku, pretože všetko prebieha v súlade so štandardmi výrobcu.

Kontaktujte nás

PREDAJ: Mikona s.r.o., Bratislava

Rožňavská 30/a, 821 04 Bratislava

predajca
Ing. Ján Madleňák
telefón: +421 2 48 20 22 33
mobil: +421 902 955 545
e-mail: subaru.predaj@mikona.sk

Otváracie hodiny
Po - Pia: 8:00 - 17:00

SERVIS: Mikona s.r.o., Bratislava

Rožňavská 30/a, 821 04 Bratislava

Prijímací technik
Martin Červenka
telefón: 02/ 48 20 22 31
mobil: +421 903 208 102
e-mail: subaru.prijem@mikona.sk

Otváracie hodiny
Po - Pia: 8:00 - 17:00