Novinky

Novinky

3 Júl, 2017

Modely

Subaru spúšťa projekt Subaru Forest na ochranu životného prostredia

● Druhý model v Európe, postavený na novej globálnej platforme Subaru
● Nová technika a dizajn. Oceňovaný bezpečnostný systém EyeSight v sériovej výbave
● Premiéra počas tlačovej konferencie Subaru 12. septembra 2017

Bratislava, 3. júla – Nová generácia Subaru Impreza sa bude predávať v Európe. Oznámilo to dnes Subaru Europe, európske zastúpenie Subaru Corporation s tým, že európsku výstavnú premiéru novinka absolvuje 12. septembra na 67. medzinárodnom frankfurtskom autosalóne.
 
Model Impreza bol prvýkrát uvedený na trh v roku 1992. Odvtedy sa ho na celom svete predalo 2,5 milióna kusov*, pričom 250 000 áut* pripadlo na Európu. Nová generácia už stihla získať celý rad ocenení, okrem iného sa stala Autom roka 2016 v Japonsku. Pripísala si aj najvyššie skóre v testoch bezpečnosti vo všetkých regiónoch, kde ich absolvovala. Za dizajn interiéru a užívateľský príjemný multimediálny systém   sa dostala do elitnej spoločnosti v hodnotení Wards 10 Best Interiors.
 
Postavený tak, aby dokázal čeliť najhoršiemu počasiu a najtvrdším podmienkam na ceste, tento kompaktný hatchback s pohonom všetkých kolies do bodky plní všetky očakávania, ktoré máte od Subaru: ponúka radosť z jazdy, všestrannú bezpečnosť a nadpriemernú odolnosť. Piata generácia prináša odkaz legendy značky Subaru v úplne novom ponímaní. Nová globálna platforma zachováva výnimočnú kombináciu boxer motora a symetrického pohonu všetkých kolies, no zároveň znížila ťažisko auta o ďalších 5 mm a posunula dynamické limity na nové hodnoty. Výsledkom je vynikajúca ovládateľnosť a stabilita, zlepšená schopnosť vyhýbať sa riziku na cestách, živšie riadenie, výnimočne nízka úroveň vibrácií a jazdný komfort. Nová Impreza je nabitá novými bezpečnostnými technológiami, pričom asistenčný systém EyeSight je súčasťou sériovej výbavy. Novinka tak ponúka bezpečnosť na najvyššej svetovej úrovni, športové jazdné vlastnosti a vynikajúci pocit za volantom, presne taký, aký by ste od Imprezy čakali.