Novinky

11 Mar, 2013

Modely

SME hodnotí - Subaru Forester jazdí lepšie ako vyzerá

Športová strelkyňa Daniela Pešková je najkrajšou slovenskou olympioničkou. Tvár Subaru a teraz aj olympijská miss v ankete denníka Plus 1 deň a webového portálu www.pluska.sk porazila aj také krásky, akými sú plavkyňa Katarína Listopadová, tenistka Daniela Hantuchová či ďalšia strelkyňa Danka Barteková. Hantuchovú porazila Daniela v semifinálovom súboji, aby vo finále s Listopadovou získala väčšinu hlasov fanúšikov športu i krásy.


„Je to milé a potešujúce, ako žene mi to môže zdvihnúť sebavedomie,“ hovorí s úsmevom Daniela, ktorá bude v nasledujúcich dňoch v Londýne určite patriť medzi najkrajšie olympioničky sveta. „Výhre v ankete však neprikladám príliš veľkú váhu. Omnoho dôležitejšie sú pre mňa športové víťazstvá.“

Slovenská reprezentantka už dnes odlieta do Londýna, kde ju v rámci olympiády v sobotu čaká prvá súťaž. „Forma je výborná, avšak olympiáda je niečo celkom iné ako domáce tréningy či štandardné preteky. Psychické tlaky budú v Londýne oveľa väčšie,“ dodáva športovkyňa, ktorá si však pred olympijskými súťažami verí.

Daniela, ktorá je tvárou Subaru, jazdí aj na vozidlách tejto značky. Po benzínovom Foresteri a Trezii jej teraz robí spoločníka na cestách Forester s motorom boxer diesel.