Novinky

13 Okt, 2013

Modely

Subaru Forester získal ocenenie Good Design Award 2013

S rastúcou obľubou modelov Subaru sa mení aj pohľad zákazníkov i odbornej verejnosti na dizajn noviniek značky. Svedčí o tom fakt, že nový Subaru Forester získal prestížne ocenenie Good Design Award 2013. Súťaž Good Design Awards vyhlasuje každoročne japonská organizácia Japan Industrial Design Promotion (JDP). V tomto roku sa medzi favoritmi jednoznačne presadil nový Forester. Porotcovia ocenili vysokú úroveň a vyváženosť automobilového dizajnu tohto SUV, ktorý zároveň stelesňuje univerzálnosť vozidla a obsahuje prvky, predurčujúce auto na všetky cesty a do všetkých podmienok.


  • Vysoká úroveň a vyváženosť dizajnu Forestera
  • Zameranie na detaily, funkčnosť a komfort
  • Forester hlavnou hviezdou výstavy Good Design Exhibition

 „Nový Forester prináša stabilitu, all-road schopnosti a všestrannosť v jednom balíku. Auto odráža výsledok postupného vývoja, dosiahnutého počas dlhodobej snahy o jednoduchosť a vyváženosť SUV. Kombinácia stability a vynikajúcich jazdných vlastností s vysoko kvalitným dizajnom a životnosťou vozidla bola ešte zvýraznená zameraním detaily, ktoré podstatne zvyšujú funkčnosť, ale aj komfort pre posádku,“ konštatuje hodnotiaca správa porotcov Good Design Awards a spomína aj dva detaily: sedadlá zamerané na fundamenty ich konštrukcie a vysoko funkčné vnútorné kľučky dverí. „Prepojenie celku s detailmi má za následok vysokú úroveň dizajnu automobilu.“

Nová, štvrtá generácia Forestera bude po zisku ocenenia hlavnou hviezdou výstavy Good Design Exhibition, ktorá sa uskutoční od 30. októbra do 4. novembra v japonskom hlavnom meste Tokiu.