Novinky

Svet SUBARU

Subaru na JAPAN MOBILITY SHOW 2023

11 Okt, 202311 Oct, 202311 Oct, 2023

Predstavenie konceptu SUBARU SPORT MOBILITY

Tokio, 10. októbra 2023 – Spoločnosť Subaru Corporation dnes vydala informáciu o svojej výstavnej expozícii na JAPAN MOBILITY SHOW 2023 (novinárske dni: 25. – 26. októbra, dni pre verejnosť: 27. októbra – 5. novembra 2023). Stánok Subaru predstaví víziu budúcej mobility Subaru a reprezentuje úsilie Subaru posilniť silné puto značky s verejnosťou a umožniť návštevníkom zažiť „Pôžitok z jazdy a pocit istoty“ pre dnešok aj budúcnosť.

Prezident Subaru Corporation Atsushi Osaki bude mať tlačovú konferenciu v stredu 25. októbra o 9:30 v stánku Subaru (východná hala). Priamy prenos z tlačovej konferencie bude dostupný na SUBARU On Tube (https://www.youtube.com/user/SUBARUOnTube). Dnes bude na oficiálnej webovej stránke Subaru spustená špeciálna podstránka, ktorá bude poskytovať informácie o expozícii Subaru: https://www.subaru.jp/jms/ (iba v japončine).

Hlavné modely Subaru, ktoré budú vystavené na JAPAN MOBILITY SHOW 2023:
• SUBARU SPORT MOBILITY - koncept
• Levorg Layback Limited EX - model bude predstavený túto jeseň
• Levorg Layback Limited EX - model vybavený príslušenstvom, bude predstavený na jeseň tohto roku.
• Solterra ET-HS
• Forester - špeciálna edícia modelu, ktorá bude predstavená na jeseň tohto roku.
• Crosstrek Limited

Prehľad výstavných modelov

◆ SUBARU SPORT MOBILITY
Tento koncept vyjadruje pôžitok z jazdy, ktorý Subaru ponúka v novej ére elektrifikácie, stelesňuje radosť ísť kamkoľvek a kedykoľvek a jazdiť v každodennom až extrémnom prostredí. Jazda s pocitom istoty nám umožňuje pustiť sa do nových vzrušujúcich dobrodružstiev. Ide o koncept batériového elektrického vozidla (BEV), ktorý evokuje vývoj hodnôt SUBARU SPORT.◆ Levorg Layback Limited EX

Úplne nový Levorg Layback kombinuje tri hodnoty Levorgu – pokročilú bezpečnosť, športovosť, hodnotu kombi s flexibilitou a hodnotu SUV s vysokou kvalitou. Je vyvinutý pre japonský trh ako jedinečné SUV v širokej ponuke SUV vozidiel Subaru.◆ Levorg Layback Limited EX - model vybavený príslušenstvom
Levorg Layback s originálnym príslušenstvom Subaru, ktorý vyjadruje svoju vysokú kvalitu a sofistikovaný štýl zladením opláštenia s farbou karosérie.

◆ Solterra ET-HS
Solterra je prvým globálnym batériovým elektrickým vozidlom (BEV) Subaru, ktoré reprezentuje nové hodnoty vlastné elektrickým vozidlám, ako aj „Pôžitok z jazdy a pocit istoty“ – hodnoty, ktoré Subaru vyznáva mnoho rokov. Solterra, vyvinutá ako autentické SUV v ekologickom balení, si zachováva praktickosť existujúcich modelov Subaru a dáva zákazníkom Subaru možnosť voľby.◆ Forester – Special Edition
Ako najpredávanejší model globálneho predaja Subaru je Forester kľúčovou súčasťou globálnej stratégie spoločnosti. Konštrukcia tohto odolného SUV, umožňuje všetkým cestujúcim užívať si radosť z jazdy a komfort, pričom priestranným interiér kombinuje s ľahkou ovládateľnosťou. Dizajn spája odolnosť SUV s užívateľsky príjemným prostredím. Špeciálna edícia modelu je vybavená funkciami, ktoré inšpirujú vodičov k tomu, aby zvládli akékoľvek výzvy v teréne.

◆ Crosstrek Limited
Kombináciou kompaktnej karosérie s robustným a športovým dizajnom sa Crosstrek vyznačuje plnohodnotným výkonom SUV, vďaka čomu je všestranným crossoverom SUV – ideálnym pre akékoľvek jazdné prostredie, či už jazdíte v meste, alebo uprednostňujete dobrodružstvá mimo spevnených ciest. V tomto modeli tretej generácie sme kládli dôraz nielen na jedinečný dizajn predchádzajúceho modelu, ale aj na vylepšenie dynamiky jazdy a bezpečnostných vlastností Crosstreku.