Novinky

Modely

SUBARU V NITRE NOVÝ SHOWROOM A SERVIS

20 Sep, 201620 Sep, 201620 Sep, 2016

• Strategická poloha a zlepšenie zákazníckeho komfortu v nitrianskom regióne
• Novým autorizovaným partnerom je spoločnosť so 40-ročnou tradíciou
• Subaru má teraz na Slovensku 9 predajno-servisných miest a 3 servisné centrá

Subaru rozširuje svoju dílerskú sieť na Slovensku. Novým autorizovaným predajným a servisným partnerom sa stal Remesloservis Nitra.

Subaru volí pri tvorbe siete kvalitu a nie kvantitu. Aj preto je novým dílerom spoločnosť so 40-ročnou tradíciou a skúsenosťami. Remesloservis Nitra funguje nepretržite od roku 1976, kedy začal v tomto krajskom meste prevádzkovať servis vozidiel, predaj vozidiel odštartoval v roku 1990. A veľmi úspešne: nitrianska spoločnosť odvtedy predala už približne 10 000 automobilov značiek Lada, Daewoo, FSO, Ssangyong, Chevrolet a od roku 2007 Citroen. V roku 40. výročia založenia firmy pribudol do Nitry nový showroom Subaru. K doterajším ôsmim partnerom Subaru sa tak pridal deviaty bod na mape Slovenska, kde motoristi majú možnosť kúpiť si alebo servisovať svoje Subaru. Mozaiku partnerov značky dopĺňajú ešte tri servisné strediská. Nový autorizovaný partner Subaru má strategickú polohu: nachádza sa na jednej z najfrekventovanejších ciest v Nitre, na výpadovke v smere na Bratislavu. Výhodou je aj bezprostredná blízkosť veľkých obchodných centier, umožňujúca alternatívne trávenie času počas servisu vozidiel.
„Už samotný branding showroomu a vystavené autá na vonkajších plochách sú účinnou prezentáciou značky, ktorá zasiahne množstvo potenciálnych zákazníkov. Veríme, že otvorenie nového predajno-servisného miesta Subaru v Nitre prispeje k celkovému zvýšeniu predaja, podpore značky Subaru v regióne a k zlepšeniu zákazníckej spokojnosti,“ uviedol riaditeľ dílerstva Igor Havran.

„Nový autorizovaný partner nastupuje do rozbehnutého vlaku značky, ktorej predaje rastú globálne i v rámci Slovenska. Spolu s výbornou polohou v meste i v regióne, v ktorom Subaru dlhodobo absentovalo, očakávame rýchly rozbeh a dosiahnutie štandardnej úrovne predaja. Nášmu novému partnerovi prajeme úspešné fungovanie a tešíme sa, že pre našich zákazníkov v nitrianskom regióne sa výrazne zvýši komfort a dostupnosť predajných i popredajných služieb,“ konštatoval Rastislav Crkoň, riaditeľ divízie Subaru importéra Mikona s.r.o.