Novinky

Modely

Záujem o Levorg

14 Feb, 201614 Feb, 201614 Feb, 2016

- Pozitívne hodnotenia klientov aj odbornej verejnosti
- Prvé autá sú už v rukách slovenských zákazníkov

Výnimočné jazdné vlastnosti horúcej novinky Subaru, modelu Levorg, už stihli oceniť renomované odborné motoristické médiá, či už z oblasti tlače, internetu alebo televízie. Zhodli sa na tom, že Levorg sa radí na absolútnu špičku svojho segmentu.
Pocit z jeho riadenia chcú na vlastnej koži zažiť aj slovenskí zákazníci. Levorg je momentálne stredobodom záujmu a stáva sa najviac testovaným modelom u autorizovaných predajcov značky na Slovensku. Prví záujemcovia, ktorí neváhali s objednávkou, už majú dokonca svoje autá doma a užívajú si športový štýl, všestrannosť, top kvalitu vypracovania a komfort na palube Levorgu.

Tri autá v jednom
Štýlový sports tourer, ktorým sa na cesty dostáva reinkarnácia kombi verzie modelu Legacy, bol pôvodne určený pre domáci japonský trh. Nečakaný úspech rozhodol o jeho uvedení aj v Európe.
V úplne novom modeli sa Subaru podarilo spojiť tri autá do jedného. Inovatívny tourer kombinuje originálnu štýlovosť, praktickú funkčnosť i technologickú dokonalosť. Dizajn a vlastnosti športového auta obohacuje veľkorysý vnútorný priestor, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete pre aktívny život. Levorg je skvelý pre rodinu, prácu i zábavu.
Prináša však i nové, výnimočné technické riešenia: prepĺňaný benzínový motor DIT (Direct Injection Turbo) s priamym vstrekovaním paliva. Z objemu 1,6 litra vyprodukuje vysoký výkon 125 kW (170 k), pričom je extrémne úsporný. V kombinovanej prevádzke si vypýta iba 6,9 l/100 km. Jeho kombinácia s bezstupňovou automatickou prevodovkou Lineartronic umožňuje komfortnú, ale i športovú dynamickú jazdu.

Viac bezpečnosti
Levorg bol ako prvé Subaru vybavený bezpečnostným paketom Advanced Safety Package. Pozostáva zo systému kontroly mŕtveho uhla (BSD), asistenta zmeny jazdného pruhu (LCA) a upozornenia na riziko kolízie pri cúvaní. Ak Levorg cúva z radu áut a z boku sa po ceste blíži iné auto, radarový systém vodiča upozorní blikaním LED svetielok v spätných zrkadlách a takisto zvukovým výstražným signálom. Súčasťou paketu je aj automatické prepínanie diaľkových svetiel.