OUTBACK

Žite s istotou. Žite teraz.

 • od 35 490 €
  Cena
 • 7.3*1lit./100 km
  Spotreba paliva
 • Symmetrical AWD
  Symetrický pohon všetkých kolies
 • 5Osôb
  Kapacita sedadiel
*1 Podľa nariadenia ECE R101-01..

Žite s istotou. Žite teraz.

Hovorí sa, že život je zbierka momentov. Preto je tu OUTBACK, ktorý vás bude sprevádzať životom tak, aby každý jeho okamih stál za to. Vydajte sa za dobrodružstvom a s dôverou naplňte svoju túžbu po cestovaní. Elegantný OUTBACK prináša výnimočné jazdné vlastnosti, vďaka ktorým sa dostane kamkoľvek, všestrannosť, ktorá obohatí každý aktívny životný štýl, a bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť – to všetko vám pomôže dosiahnuť cieľ pohodlne a s pocitom istoty.

Tungsten Metallic


Ponuka modelov a prvky výbavy

Výnimočné jazdné vlastnosti. Rafinovaná elegancia.
Vycibrený a prepracovaný dizajn modelu OUTBACK stelesňuje jeho precízne vyladené jazdné vlastnosti a pohodlie, zatiaľ čo jeho robustný a drsný vzhľad dáva jasne, že sa dostane všade, kam len budete chcieť. Výsledkom je jedinečná dôvera v to, že zvládnete všetky vrtochy počasia, stavy vozoviek a dostanete sa do cieľa bezpečne a štýlovo bez ohľadu na to, čo vás na vašej ceste čaká.

Technológie

Výzvou je dobrodružstvo.
V modeli Outback bude pred vami len málo prekážok. Symetrický pohon všetkých kolies zaisťuje vynikajúcu trakciu na snehu, v daždi alebo na nespevnených cestách. Systém X-MODE spolu so systémom riadenia zjazdu z kopca vám pomôžu prekonať náročnejšie jazdné situácie s väčšou istotou a rozvahou.

Bezpečnosť

Špičková bezpečnosť vozidiel Subaru
Keď vám vaše auto dáva pocit istoty, život je príjemnejší. Preto je pre Subaru bezpečnosť na prvom mieste. Spoločnosť Subaru, začínajúca ako výrobca lietadiel, sa počas celej svojej histórie drží zásady „človek na prvom mieste“. Preto neustále vylaďuje, testuje a preveruje účinnosť svojich vyspelých bezpečnostných technológií, ktoré vyvíja už vyše 50 rokov. Prostredníctvom najmodernejších systémov na ochranu pri nehodách a ich prevenciu a tiež jedinečných technológií, ako sú globálna platforma Subaru a symetrický pohon všetkých kolies, Subaru nepretržite pracuje na vylepšovaní celkovej bezpečnosti s víziou budúcnosti bez nehôd.