SUBARU XV

Život je dobrodružstvo

Štýlová do mesta, odolná v teréne

 • od 25 990 €
  Cena
 • 6.5*lit./100 km
  Spotreba paliva
 • Symmetrical AWD
  Symetrický pohon všetkých kolies
 • 5Osôb
  Kapacita sedadiel
* Podľa nariadenia ECE R101-01

Všetko, čo potrebujete, je zábava.

SUBARU XV vás bude inšpirovať k tomu, aby ste si užívali život, po akom túžite. Nechajte sa nadchnúť jeho štýlovým mestským dizajnom, z ktorého vyžaruje odolnosť spojená s novými schopnosťami. Či sa chystáte vyraziť si večer do mesta alebo na neplánovaný víkendový výlet, SUBARU XV vás podporí vo všetkom, čo radi robíte, so všetkou eleganciou a komfortom. Každý deň predsa môže byť príjemným dobrodružstvom.

Plasma Yellow Pearl


Ponuka modelov a prvky výbavy

Nechajte sa viesť srdcom.
Všimnete si to na prvý pohľad. SUBARU XV, ktoré vyniká jasne definovanou prednou časťou s odolnejšou a robustnejšou konštrukciou a novými hliníkovými diskami s odvážnym dizajnom, je za každú zábavu – presne ako vy. Môžete ísť surfovať. Zdolávať horské chodníky – na bicykli alebo pešo. Prežite víkend na chate. Alebo ostaňte v meste a objavujte jeho skryté skvosty. Pri tom všetkom môžete zažiť veci, na ktoré nikdy nezabudnete.

Výkon

Kľúčové technológie Subaru
S vozidlami Subaru sa už neodmysliteľne spájajú naše kľúčové technológie. Vďaka nim si môžu vodiči vo vozidlách Subaru vychutnať pocit, aký inde nenájdu. Tieto kľúčové technológie umožňujú vozidlám Subaru dosahovať tradične vysoký štandard, pokiaľ ide o výkon, komfort, bezpečnosť a spoľahlivosť. Zároveň prispievajú k pôžitku z jazdy a pocitu istoty pre všetkých cestujúcich.

SUBARU e-BOXER

Nová pohonná jednotka Subaru
Nová generácia systému SUBARU e-BOXER využíva kombináciu spaľovacieho motora SUBARU BOXER s elektromotorom. Vďaka tomu môžete jazdiť športovo, a pritom si užívať tichý, komfortný interiér bez nežiaduceho hluku a vibrácií, a to aj na nerovných cestách.

Bezpečnosť

Špičková bezpečnosť vozidiel Subaru
Keď vám vaše auto dáva pocit istoty, život je príjemnejší. Preto je pre Subaru bezpečnosť na prvom mieste. Spoločnosť Subaru, začínajúca ako výrobca lietadiel, sa počas celej svojej histórie drží zásady “človek na prvom mieste“. Preto neustále vylaďuje, testuje a preveruje účinnosť svojich vyspelých bezpečnostných technológií, ktoré vyvíja už vyše 50 rokov. Prostredníctvom najmodernejších systémov na ochranu pri nehodách a ich prevenciu a tiež jedinečných technológií, ako sú globálna platforma Subaru a symetrický pohon všetkých kolies, Subaru nepretržite pracuje na vylepšovaní celkovej bezpečnosti s víziou absolútne beznehodovej budúcnosti.

SUBARU XV