Dizajn

Nasledujte, čo vás baví.

Všimnete si to na prvý pohľad. SUBARU XV s jasne definovanou, odolnejšou a robustnejšie stavanou prednou časťou a odvážnym štýlom nových hliníkových diskov je vždy pripravené na príjemne strávený čas – rovnako ako vy.

Môžete ísť surfovať. Zdolávať horské chodníky – na bicykli alebo pešo. Prežite víkend na chate. Alebo ostaňte v meste a objavujte jeho skryté skvosty. Pri tom všetkom môžete zažiť veci, na ktoré nikdy nezabudnete.

Dizajn exteriéru

Plasma Yellow Pearl


LED svetlomety s automatickým nastavovaním výšky

Tieto LED svetlomety s automatickým nastavovaním výšky, slúžiace ako stretávacie a diaľkové svetlá, smerujú lúče podľa natočenia volantu, vďaka čomu zaisťujú v noci dobrú viditeľnosť v zákrutách.

Zadné združené svetlá LED

Ukážte sa – viac než jedným spôsobom. Štýlové zadné svetlá zvýrazňujú vonkajší dizajn modelu SUBARU XV a súčasne zaručujú lepšiu viditeľnosť, a tým aj viac bezpečnosti.

<sg-lang1>Strešné lišty *</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Strešné lišty *

Strešné lišty na vozidle SUBARU XV sú ideálnou oporou pre všetko príslušenstvo, ktoré potrebujete pre život. Okrem potešenia z jazdy tak získate aj väčšiu mieru praktickosti.
<sg-lang1>Predné LED svetlá do hmly</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Predné LED svetlá do hmly

Tieto LED hmlové svetlá majú vnútorné reflexné povrchy upravené v záujme lepšej viditeľnosti a vyššej bezpečnosti počas jazdy v noci.
<sg-lang1>18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny

SUBARU XV okamžite rozoznáte od iných vozidiel podľa atraktívnych diskov kolies. Dizajn týchto ľahkých, no odolných diskov vyjadruje jedinečný energický a temperamentný charakter modelu SUBARU XV.

* Pozrite sa na podmienky

* Podmienkou je zakúpenie príslušenstva na upevnenie nákladu na strešné lišty.

Dizajn interiéru

Apple CarPlay*¹ a Android Auto*²

Rozhrania Apple CarPlay a Android Auto umožňujú používať dnešné najpopulárnejšie aplikácie. Vďaka technológii rozpoznávania hlasu môžete ovládať rôzne funkcie bez použitia rúk. To znižuje množstvo rozptyľujúcich vplyvov pri šoférovaní a zvyšuje mieru bezpečnosti.

Dvojzónová automatická klimatizácia

Prepracovaný klimatizačný systém účinne a potichu distribuuje vzduch cez vetracie otvory s vylepšenou schopnosťou smerovať prúd vzduchu, aby ste si mohli v interiéri vychutnať komfortnejšie prostredie za každého počasia.

<sg-lang1>Prešívané poťahy predných sedadiel</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Prešívané poťahy predných sedadiel

Mimoriadne pohodlné, ergonomicky tvarované predné sedadlá zdobí atraktívne oranžové prešívanie, podčiarkujúce hravú stránku modelu SUBARU XV.
<sg-lang1>Sklopné zadné sedadlá delené v pomere 60/40</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Sklopné zadné sedadlá delené v pomere 60/40

Ak by ste potrebovali viac miesta, v okamihu môžete sklopiť zadné sedadlá v pomere 60/40, čím získate dodatočný úložný priestor aj možnosť prevážať dlhšie predmety.
<sg-lang1>Inteligentné úložné riešenia</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Inteligentné úložné riešenia

SUBARU XV pridáva k pôžitku z jazdy aj viac funkčnosti. Široký otvor batožinového priestoru s takmer štvorcovým tvarom je oveľa väčší než doposiaľ, čo značne uľahčuje nakladanie a vykladanie batožiny.

* Pozrite sa na podmienky

*1 Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., zaregistrovaná v USA a ďalších krajinách.
*2 Android a Android Auto sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.