NOVÝ VÝKON, VIAC MOŽNOSTÍ

Sila elektromobilu na ceste i v teréne

 • UŽ ČOSKORO

  Cena

 • 465 km*

  Dojazdová vzdialenosť

 • 6.9 sec.

  Zrýchlenie (0-100 km/h)

 • BEV

  Vozidlo

 • Symmetrical AWD

  Hnacie ústrojenstvo

*Elektrický dojazd závisí od variantu modelu, štýlu jazdy, stavu vozovky, vonkajšej teploty, kúrenia či klimatizácie.

V symbióze s prírodou

Slnko a Zem. Sol a Terra. Spojené v podobe modelu SOLTERRA, čisto
elektrického SUV, ktoré svojím vzhľadom zdôrazňuje prítomnosť
výkonného pohonu všetkých kolies a reprezentuje zodpovednú
mobilitu budúcnosti pre lepšie spolužitie človeka s prírodou.

Modelové rady

 • SOLTERRA PREMIUM

 • SOLTERRA STYLE

 • SOLTERRA PREMIUM

  Synchrónny elektromotor s permanentnými magnetmi

  20-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny
  Sedadlá čalúnené syntetickou kožou
  12,3-palcový stredový displej navigácie a audiosystému
  10 reproduktorov Harman/Kardon + subwoofer + 8-kanálový zosilňovač
  Bezdrôtová nabíjačka
  Zistiť viac
 • SOLTERRA STYLE

  Synchrónny elektromotor s permanentnými magnetmi

  18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny
  Látkové sedadlá
  12,3-palcový stredový displej navigácie a audiosystému
  6 reproduktorov
  12-voltová elektrická zásuvka (na stredovom paneli)
  Zistiť viac
 • SOLTERRA PREMIUM

 • SOLTERRA STYLE

Harbor Mist Grey Pearl

Technológie

Pohon všetkých kolies (AWD) tvorí podstatu záväzku spoločnosti Subaru k bezpečnej jazde. Dva elektromotory eAxle v modeli SOLTERRA nezávisle poháňajú predné a zadné kolesá a zabezpečujú dokonalú reguláciu krútiaceho momentu, vďaka čomu sa systém AWD od spoločnosti Subaru posunul na ešte vyššiu úroveň. Systém X-MODE a nová funkcia Grip Control navyše zaručujú aj na nespevnených cestách výkon, ktorý by ste od elektromobilu nečakali.

Batériové elektrické vozidlo

Pohon auta na elektrinu otvára svet nových možností: novovyvinutá GLOBÁLNA PLATFORMA e-SUBARU s kompaktným vysokokapacitným akumulátorom integrovaným do rámu vozidla prináša väčšiu mieru tuhosti. Predné a zadné elektromotory eAxle zaisťujú lepšiu ovládateľnosť, väčšiu bezpečnosť a tichú odozvu, akou sa môže pochváliť len elektromobil.

Dizajn

Unikátna silueta vozidiel BEV dostala dizajn karosérie, z ktorého vyžaruje výkon a robustnosť SUV – s plynulým vodorovným prechodom od šesťuholníkovej mriežky chladiča a zvnútra rozšírenou dynamickou konštrukciou blatníkov.
Konštrukciou svetiel sa SOLTERRA jasne definuje ako Subaru a z výsledného inovatívneho dizajnového riešenia vyžaruje jedinečnosť a výnimočnosť.

Bezpečnosť

V oblasti bezpečnosti sa spoločnosť Subaru vydala opäť o niečo ďalej a už viac ako päťdesiat rokov znova a znova testuje pokročilé bezpečnostné systémy. SOLTERRA prináša kompletný rad našich inovatívnych systémov na prevenciu a predchádzanie kolíziám, napríklad systém SUBARU Safety Sense*, ako aj GLOBÁLNU PLATFORMU e-SUBARU – našu doteraz najpevnejšiu platformu, ktorá chráni aj akumulátor. Vďaka našej univerzálnej a všestrannej bezpečnostnej výbave sme čoraz bližšie k beznehodovej budúcnosti.

Konektivita

Mobilná aplikácia SUBARU Care, prepojená s vozidlom a jeho multimediálnym systémom, vám prináša novú úroveň pripojenia a pohodlia. Prostredníctvom smartfónu vám umožňuje získať na diaľku prístup k celému radu informácií a funkcií a ovládať ich, vďaka čomu zostanete v spojení s modelom SOLTERRA, aj keď v ňom práve nie ste.

* SUBARU Safety Sense je asistenčný systém na podporu vodiča, ktorý nemusí pracovať optimálne za všetkých jazdných podmienok. Za bezpečnú a pozornú jazdu, sledovanie okolia a dodržiavanie dopravných predpisov je vždy zodpovedný vodič. Účinnosť systému závisí od mnohých faktorov, ako je počasie, podmienky na cestách či stav vozidla. Kompletné informácie o prevádzke a obmedzeniach systému SUBARU Safety Sense nájdete v návode na obsluhu vozidla.